Cukiernia Czekoladowy, czyli Czekoladowy Obłęd

 

Nie pamiętam teraz skąd, ale kilka dni temu dotarła do mnie wieść o otwarciu w Warszawie nowej Cukierni Czekoladowy. Jako że jestem łasa na wszystko co słodkie, a wczoraj miałam wyjątkowo paskudny dzień, pozwoliłam sobie na małą przyjemność….

Z okazji otwarcia cukierni, na wejściu zostałam przywitana musującymi bąbelkami, a na wyjściu razem z rachunkiem dostałam bonus w postaci malinowego tortu z białą czekoladą. I to mi się podoba. Od razu człowiek czuje się wyjątkowy!. Za co serdecznie dziękuje!!! Na wstępie miły Pan (jak się później okazało właściciel Pan Jakub Przysucha) opowiedział mi o słodkościach, które jak podkreślał, oparte są na wykorzystaniu wysokiej jakości składników takich jak: belgijska czekolada, holenderskie masło, wanilia Bourbon i jajka „zerówki” od szczęśliwych kurek. A jak do tych wyselekcjonowanych produktów dorzucimy jeszcze odpowiednią formę, barwę, zapach i dbałość o każdy detal, to wychodzi nam Niebo w Gębie :)

 

Cukiernia Czekoladowy

 

Cukiernia Czekoladowy

 

Patrząc na te wszystkie cudeńka, nie mogłam zdecydować się na jeden konkretny deser, dlatego poprosiłam o zapakowanie: wiśniowej wuzetki, miętowej tarty, tarty z węgierką i włoską bezą (mój faworyt), tarty z kremem mango-marakuja oraz zestawu pralin (do których mam wielką słabość). Co prawda w pralinie malinowej z chili zabrakło chili, za to pralina z białej czekolady i owocami leśnymi okazała się, jak dla mnie, strzałem w dziesiątkę i choć nie dorównuje mojej ulubionej pralince z czerwonej pomarańczy zamkniętej w motylowej, czekoladowej skorupce (z innej cukierni), to na pewno zajrzę tu nie raz :) Chociażby po to, by sprawdzić czy cukiernia trzyma poziom :) Po powrocie do domu słodkości zniknęły w trymiga – ledwo co zdążyłam zrobić zdjęcia :) Bóg zapłać za taką Cukiernię!!!!

Polecam

Joanna Dżej Dżej Lutoborska

 

Cukiernia Czekoladowy

 

Cukiernia Czekoladowy

 

Cukiernia Czekoladowy

Brak komentarzy

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress