Zaparzacze do herbaty

Zaparzacz tradycyjny, Zaparzacz nakładany, Zaparzacz pływający

 

Kategoria: Gadżety kuchenne

 

Zaparzacz tradycyjny w formie koszyczka!

Elegancki, prosty i funkcjonalny zaparzacz wykonany ze stali nierdzewnej, z uchwytem, pozwalającym wyciągnąć koszyczek bez poparzenia palców i nakładkami po bokach, umożliwiającymi zawiśnięcie na brzegach kubka, dzięki czemu koszyczek nie wpada do środka, a szeroki ich rozstaw sprawia, że zaparzacz idealnie nadaje się również o dużych kubasów.

Kącik ciekawskiego smakosza - Gadzety kuchenne - Zaparzacze do herbaty 2

Źródło zdjęcia: http://www.kuchenprofi.com

Marka: Kuchenprofi

Cena: 40,00 zł

Materiał: Stal nierdzewna

Wymiary: średnica koszyczka 7,5 cm (z nakładkami 13 cm), wysokość koszyczka 7 cm (z nakładkami 9,5 cm)

Kuchenprofi to niemiecki producent klasycznych narzędzi do gotowania oraz gadżetów kuchennych ułatwiających codziennie przygotowanie potraw, aż po wyspecjalizowanie profesjonalne produkty dla szefów kuchni – wszystkie starannie zaprojektowane, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.

Zaparzacze do herbaty

Zaparzacze do herbaty

Zaparzacz nakładany Renifer Rudolf!

Zabawny, a zarazem funkcjonalny zaparzacz z motywem głowy renifera (dostępny również z motywem głowy kota) z tworzywa sztucznego, zaprojektowany dla wszystkich miłośników zwierząt (i nie tylko). Zaparzacz wieszamy na rancie kubka „za głowę” renifera, a następnie do specjalnego koszyczka pełniącego rolę filtra, wsypujemy liściastą herbatę, po czym zalewamy ją wrzątkiem. Pojemnik ma na odwrocie specjalne otworki, które sprawiają, że jest niczym sitko przepuszczające do szklanki tylko herbacianą esencję. Zaparzacz może pełnić jeszcze dodatkową funkcję – jeżeli powiesimy go za głowę renifera z koszyczkiem na zewnątrz kubka, razem z herbatą możemy zaserwować w nim bonus w postaci ciasteczka. Yaaam!.

Kącik ciekawskiego smakosza - Gadzety kuchenne - Zaparzacze do herbaty 5

Źródło zdjęcia: http://koziol-shop.pl

Marka: Koziol

Cena: 24,00 zł

Materiał: tworzywo sztuczne

Wymiary: szerokość 7 cm, wysokość 5,5 cm (z głową renifera 9 cm)

Dostępy w kolorach: biały, czarny, czerwony, bordowy, różowy, malinowy, sosnowy, oliwkowy, musztardowy, złoty

Marka Koziol to niemiecki producent dodatków do wnętrz i akcesoriów kuchennych dla wszystkich, którzy cenią poczucie humoru i przedmioty codziennego użytku wpisujące się w kategorię sztuki użytkowej. Zgodnie bowiem z filozofią marki, którą najlepiej oddaje slogan Art At Work, szczotka to tylko szczotka, o ile nie jest to szczotka marki Koziol, której wszystkie produkty posiadają wyjątkową osobowość, klimat i charakter.

Zaparzacze do herbaty

 

Zaparzacz pływający kwiat!

Pomysłowy, a zarazem funkcjonalny zaparzacz z motywem kwiatowym, unoszący się na powierzchni, dzięki czemu wzbogaca efekt wizualny i idealnie nadaje się eleganckiej filiżanki. Koszyczek wykonany ze stali nierdzewnej zanurzony jest w herbacie, a kwiat z tworzywa sztucznego dryfuje po filiżance. Herbatę umieszczamy w koszyczku, przykładamy kwiatowy pączek, po czym jednym kliknięciem zamykamy zaparzacz. Ponadto kwiat może skrywać w sobie mały smakołyk, co z pewnością przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi.

Kącik ciekawskiego smakosza - Gadzety kuchenne - Zaparzacze do herbaty 7

Źródło zdjęcia: http://www.ikea.com/pl/pl/

Marka: Ikea

Cena: 9,00 zł (2 sztuki)

Materiał: stal nierdzewna i tworzywo sztuczne

Wymiary: średnica koszyczka 3,5 cm, wysokość koszyczka 3 cm (razem z kwiatkiem 6,5 cm)

Dostępny w kolorach: różowy, żółty

Zaparzacze do herbaty

 

Kącik ciekawskiego smakosza - Gadzety kuchenne - Zaparzacze do herbaty 9

 

Powiązane przepisy:

Rozgrzewająca herbata jesienno-zimowa

Sencha Sakura

Brak komentarzy

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress